İletişim +90 312 285 65 11

Gizlilik Politikası

Üyelerimizin-Müşterilerimizin https://emagaza-atam.ayk.gov.tr/'ye ("Sitemiz") üyeliği, verdiği bilgilerin gizliliği, korunması ile ilgili işlemleri ve Sitemiz'den satışlara ilişkin diğer hususlarda aşağıdaki cari esaslar benimsenmiştir.

Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları'nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Başkanlığı tarafından görülmez ve kaydedilmez).

Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri ve diğer bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürünlerin Başkanlığı nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hallerde-yerlerde paylaşılabilir ve kullanılabilir.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Atatürk Araştırma Merkezi Başkanlığı’na aittir.

İade edilecek ürünler için belge ibraz etmek zorunludur.

Sitemizden yurt içi/yurt dışı gönderim yapılmaktadır.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda Sitemizde belirtilen iletişim yolları ile e-mağaza birimine danışabilirsiniz.

Atatürk Araştırma Merkezi Başkanlığı